TELLI RAAMAT:


RAISA CACCIATORE
"AGRESSIIVSUSE ASTMED"

See raamat aitab lugejal rahu teha kõikide inimlike tunnetega ja valida sobiv tee nendega vägivallavabalt toime tulemiseks.

Viha, pettumus, kurbus, kadedus – need tunded on paljudele lugejatele tuttavad ja loomulikud, kuid on võib-olla pikalt peidetud ja maha salatud olnud või mõnikord ootamatult ja ebasobivalt välja ilmunud, justkui oma elu elanud.

See raamat aitab lugejal rahu teha kõikide inimlike tunnetega ja valida sobiv tee nendega vägivallavabalt toime tulemiseks, olgu siis armastava lapsevanemana oma väikelapse jonnihoogude või murdeealise ägedusega, õpetajana koolis rahulikku ja sõbralikku keskkonda kindlustades ja tunde ette valmistades või partnerina vastastikku rahuldust pakkuvat suhet üles ehitades.

Agressiivsuse astmete mudel on sümboolne trepp, mis ühendab põlvkondi – selle lihtsa ja emotsionaalselt kaasava mudeli abil saame teadlikuks, kuidas kulges meie enda agressiivsuse areng ja kuidas saame parimal moel toetada oma laste ja noorte juures vägivallavaba käitumist, turvalist arengut, rõõmsaid ja õnnelikke inimsuhteid.

RAAMATU INFO:Raisa Cacciatore "Agressiivsuse astmed"
ISBN: 978 9949 549 20 7
Autor: Raisa Cacciatore
Formaat: 140x210mm
Kaaned: pehmed
Lehekülgi: 240lk

Raamatu hind on €18 + postituse kulu 2€ raamatu kohta.

Raamatute tellimiseks täitke tellimisvorm, mille leiate alloleva nupu alt.